(+380) 44 541 14 25
newsimage
Зображення

Osram отримав нагороду за фасадне освітлення будинку Великого театру Чжухай

Нещодавно Osram Lighting Solutions відзначена нагородою Global SSL Showcase Top 100, яка присуджується щорічно Міжнародним альянсом за світлове освітлення (ISA). Компанія отримала нагороду за свій вражаючий світлодіодний медіа-фасад, що прикрашає недавно побудований «Великий театр Чжухай». 

 Новий оперний театр з двома гігантськими раковинами висотою 60 і 90 метрів став новою віхою південно-китайського міста Чжухай. Будівля складається з концертного залу з 1550 місцями і театру на 500 місць і пропонує жителям міста і туристам неперевершений вид театру. Кольорові, індивідуально контрольовані світлодіодні точки (Traxon Dot-XL 9 RGB) загальною кількістю 51 000 штук були встановлені за алюмінієвим фасадом, перфорованим з обох сторін, і забезпечують чудову анімацію з відео і підсвічуванням на зовнішніх поверхнях корпусів. Програмування та відтворення зображень і анімацій здійснюється за допомогою технології управління e: cue.

Анімований контент на фасадах заснований на сценах, знятих з океану, посилаючись на спадщину Чжухай як великий рибний порт в дельті річки Чжуцзян. Анімація може бути змінена в будь-який час до сезонної специфіки і святкових заходів.

 

ISA нагороджує премією Global SSL Showcase Top 100 з 2012 року за інноваційні проектні рішення з технологією SSL. Асоціація є міжнародним альянсом відомих інститутів, університетів і провідних компаній в секторі SSL, які поділяють мету поліпшення глобального співробітництва і просування у сфері довгострокового розвитку SSL.

Завдяки двом «раковинам» і вражаючому медіа-фасаду Osram, Великий театр є справжньою пам'яткою і туристичним центром міста Чжухай.

 Світлодіодні точки Traxon загальною кількістю 51 000 штук встановлюються на фасадах і виконують анімацію і світлові ефекти за допомогою спеціально розробленого управління освітленням.