(+380) 44 541 14 25

Про «Лайт Крафт»

«Лайт Крафт» молода, динамічна компанія з високопрофесійним персоналом з найпередовішими технологіями в сфері освітлення. Наша ключова бізнес ідея відображена в асортиментній політиці компанії – продукція тільки перевірених брендів, з конкурентним ціноутворенням в оптимальні терміни. + технічні консультації по продукції. Наша продуктова лінійка це:

«Лайт Крафт» пропонує своїм клієнтам оптові та роздрібні поставки електротехнічної, світлотехнічної, кабельно-провідникової та низьковольтної продукції в потрібному місці в зручний час.

Ми готові запропонувати своїм новим і постійним клієнтам стабільні поставки:

Ми також пропонуємо комплектацію специфікацій, підбір аналогів і узгодження сумісності обладнання.

Серед нашого асортименту - тисячі найменувань електротехнічної, світлотехнічної, кабельно-провідникової, низьковольтної продукції і супутніх товарів.

Гнучка фінансова політика і система зручних зрозумілих знижок, прагнення створити комфортні умови роботи для наших партнерів - це основа нашої комерційної політики, що дозволяє нам задовільняти потреби наших клієнтів.

Ми працюємо тільки з прямими і найавторитетнішими виробниками електротехнічної продукції, і наші довготривалі ділові зв'язки дозволяють пропонувати ціни, максимально наближені до заводських.